169342

Viridian Man 50+ Prostate Complex 60 kapslí

ID {{ productCode }}

Jedinečný komplex na podporu prostaty. Spolu 5 účinných látok (výťažky + surový prášok).

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 169342

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Viridian Man 50+ Prostate Complex 60 kapslí

Viridian Man 50+ Prostate Complex 60 kapslí

35.16
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 60 kapsúl
Špeciálne požiadavky vegan, vegetarián, bez palmového oleja, RAW, bez umelých sladidiel

Popis

Unikátny komplex na podporu prostaty
 • Primárne pre mužov nad 50 rokov
 • Spolu 5 účinných látok (výťažky + surový prášok)
 • Prírodné výťažky (peľ žita, žihľava, africká slivka, tekvicové semienka) + surový prášok zo serenoy plazivej
 • Veľmi silný a presne cielený doplnok
Man 50+ Prostate Complex je vysoko účinný komplex určený na podporu stavu prostaty u mužov nad 50 rokov. Prostata je zložitý orgán, ktorý je po 50. roku života vystavený riziku problémov spôsobených jej zväčšením. To môže spôsobiť aj problémy s močením. Prostate Complex obsahuje vedecky starostlivo testované zložky v terapeutických dávkach. Okrem prostaty je doplnok určený aj pre mužov trpiacich vypadávaním vlasov.

Zložky obsiahnuté v doplnkoch sú výlučne rastlinného pôvodu, používajú sa okrem iného v tradičných ľudových systémoch, majú synergický účinok a ich vlastnosti súvisia s aktivitou enzýmu 5alfa reduktázy.

Produkt je vhodný pre všetkých jednotlivcov zameraných na:
 • Podpora prostaty u mužov nad 50 rokov
Obsiahnuté zložky
 • Extrakt z peľu raže 300 mg (Plasys300®) (štandardizovaný na minimálne 50 % beta-sitosterolov)
 • Extrakt z listov žihľavy 150 mg (4:1) (Urtica dioica) (zodpovedá 600 mg čerstvých listov)
 • Extrakt z kôry Pygeum Africanum 150 mg (5:1) (Prunus africana) (zodpovedá 500 mg čerstvej kôry)
 • Saw Palmetto surový prášok z bobúľ 100 mg (Serenoa repens)
 • Extrakt z tekvicových semien 50 mg (20:1) (Curcubita moschata)
Výrobky Viridian Nutrition obsahujú len čistú zmes bioaktívnych zložiek = 100 % účinných látok a 0 % balastných prísad a spojív. Spoločnosť Viridian Nutrition zaručuje najvyššiu kvalitu a čistotu svojich výrobkov prísnou kontrolou celého výrobného procesu. Od semienka až po konečný produkt = spolupráca s miestnymi výrobcami a pestovateľmi, ktorí dbajú na najvyššiu kvalitu. Z etických dôvodov spoločnosť Viridian Nutrition vo svojich výrobkoch nepoužíva palmový olej a netestuje svoje výrobky na zvieratách. Všetky obaly výrobkov sú 100 % ekologické.

ETICKÝ DOPLNOK STRAVY
Čo to vôbec znamená - etický doplnok stravy? To znamená, že doplnky Viridian sú vyrobené výlučne z kvalitných surovín a nenájdete v nich absolútne žiadne balastné prísady. Pochádzajú tiež z ekologického poľnohospodárstva a nie sú testované na zvieratách. Dôležité je aj to, že značka Viridian je rodinným vlastníctvom a nie je súčasťou žiadnej farmaceutickej alebo inej korporácie. Spoločnosť Viridian je hrdá na svoj etický prístup k zákazníkom a obchodným partnerom a vždy sa snaží, aby jej výrobky boli šetrné k životnému prostrediu.

Všetky zložky sú 100% bioaktívne
Môže to znieť ako samozrejmosť. Pravdou však je, že mnohé komerčne dostupné výrobky obsahujú prevažne syntetické zložky s vysokým podielom balastných prísad, stabilizátorov, spojív a umelých sladidiel.

Podpora miestnych pestovateľov

Jednou z kľúčových zásad spoločnosti Viridian je podpora miestnych poľnohospodárov a miestnych výrobcov surovín (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a čestné vzťahy. Spoločnosť Viridian tak garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese - doslova od semienka až po finálny produkt, a zároveň napĺňa svoju filozofiu etických vitamínov

Prírodná a funkčná forma vitamínov využiteľná v tele
Majú vitamíny a minerály nejaké formy? A prečo by nemali byť všetky rovnako užitočné pre telo? Je tomu tak. Môžeme si to ukázať na železe, jednom z najpotrebnejších minerálov. V bežných doplnkoch sa nachádza napríklad vo forme oxidu. Táto forma je pre telo málo užitočná a dôvodom, prečo sa používa v bežných doplnkoch výživy, je opäť nízka cena. Napríklad spoločnosť Viridian používa vo svojom doplnku tekutého železa priamy extrakt z listov rastliny Murraya koenigii, ktorý poskytuje železo v 100 % prírodnej forme.

Iba kapsuly rastlinného pôvodu, žiadne tablety
Tablety s obsahom spojiva sú lacnejšie ako kapsuly, ale obsahujú vysoký podiel balastných spojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 70 % tablety. Ak užívate výživové doplnky v tabletách, môžete za rok spotrebovať až kilogram lepidla a iného balastu.

A pozor - mnohé kapsuly obsahujú aj stearan horečnatý, ktorý sa do nich pridáva, aby sa kapsula nelepila na výrobnú linku. Kapsuly Viridian sú vyrobené výlučne z prírodných zložiek.

Žiadne GMO zložky
Geneticky modifikované plodiny sú neprirodzené. Sú vyvinuté predovšetkým na zvýšenie výnosov a sú produktom agrochemického priemyslu. Vo výrobkoch Viridian nikdy nenájdete žiadne GMO zložky.

Žiadne ožiarené komponenty
Ožarovanie potravín sa vykonáva ionizujúcim žiarením (alfa, beta, gama, röntgenové žiarenie...) - t. j. rádioaktívnym žiarením, ktoré deaktivuje enzýmy a živé biokultúry obsiahnuté v potravinách, čím sa predlžuje ich trvanlivosť.

Bez živočíšnych zložiek
Zvieracie zložky nemusia byť vždy zlé, ale spoločnosť Viridian sa snaží, aby bolo čo najviac jej výrobkov vhodných pre vegánov.

Žiadne umelé sladidlá
Umelé sladidlá majú byť vhodnejšou alternatívou cukru, ale v skutočnosti ide o umelé (syntetické) molekulárne kombinácie, ktoré sú pre naše telo a životné prostredie neprirodzené. Prečo konzumovať niečo, čo do nášho tela a prostredia nepatrí?

Bez umelých farbív a konzervačných látok
Žiadne umelé farbivá, žiadne konzervačné látky. V produktoch Viridian nenájdete tieto ani žiadne iné umelé prísady.

Bez stearanu horečnatého, oxidu titaničitého a šelaku
Ako farbivo sa používa oxid titaničitý alebo titánová beloba. Nachádza sa v mnohých farmaceutických výrobkoch, bežných výživových doplnkoch, priemyselne spracovaných potravinách, na tenisových kurtoch, kde sa okolo kurtu tvoria biele čiary, a na rakete Saturn V, kde pomohol ako vonkajší náter. Stearan horečnatý sa používa ako lubrikant - zabraňuje zachytávaniu kapsúl na výrobnej linke. V kombinácii s vodou a mydlom vytvára nerozpustnú látku, ktorá vytvára napríklad typické neodstrániteľné kruhy na vaniach. Šelak je živica, ktorú vylučujú samičky hmyzu, ktorý žije v Indii. Listy tejto živice sa rozpúšťajú v etylalkohole a vytvárajú tekutý šelak, ktorý sa používa ako lak a lazúra. Tieto látky sa bežne používajú v potravinových doplnkoch, liekoch a potravinách. V doplnkoch Viridian ich nenájdete.

Fľaše šetrné k životnému prostrediu
Spoločnosť Viridian používa jantárové sklenené fľaše, ktoré chránia obsah pred svetlom a teplom. Možno ich tiež recyklovať alebo opätovne použiť. Môžete ich tiež vrátiť do našich predajní výmenou za zľavu na ďalší nákup. Uzávery na fľašiach sú vyrobené z recyklovateľného hliníka a tesnenie na uzávere je vyrobené z kukuričného škrobu - spoločnosť Viridian nepoužíva žiadny plast.

Žiadny palmový olej
Viridian je prvou značkou na svete, ktorá získala certifikát POFCAP - The Palm Free Oil Accreditation Programme. To zaručuje, že značka vo svojich výrobkoch ani pri výrobe nepoužíva palmový olej.

Odporúčané dávkovanie

 • 2 kapsuly denne s jedlom alebo podľa pokynov lekára.

Zloženie:

 • 2 kapsule: Výťažok z peľu raže 300 mg (Plasys300®) (štandardizovaný na minimálne 50 % beta-sitosterolov), extrakt z listov žihľavy 150 mg (4:1) (Urtica dioica) (zodpovedá 600 mg čerstvých listov), extrakt z kôry Pygeum Africanum 150 mg (5:1) (Prunus africana) (zodpovedá 500 mg čerstvej kôry), prášok zo surových bobúľ Saw Palmetto 100 mg (Serenoa repens), extrakt z tekvicových semien 50 mg (20:1) (Curcubita moschata), rastlinná celulózová kapsula.

Informácie

 • Doplnok stravy pre mužov nad 50 rokov.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pokiaľ to neodporučí lekár.
 • Pestrú stravu nič nenahradí.
 • Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí.

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku