scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Vitamín C Penco Plus

Vitamín C Penco v sebe kombinuje vitamíny C, D a zinok, ktoré podporujú obranyschopnosť a normálnu fukciu imunitného systému.

Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 11.45 €

Značka: Penco Objednávacie číslo: 119657

Vitamín C Penco Plus

Vitamín C podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a pomáha udržiavať stabilné funkcie imunitného systému počas a po fyzickom výkone. Pozitívne účinky možno dosiahnuť už pri pravidelnom užívaní 200 mg denne. Užívanie vitamínu C prispieva k správnej činnosti nervovej sústavy a znižuje únavu.

Zinok je jednou z potrebných zložiek imunitného systému. Jeho prítomnosť prispieva k zdravému stavu vlasov, kostí, nechtov a pokožky. Taktiež pomáha udržiavať normálnu hladinu testosterónu v krvi. V doplnku stravy Penco Vitamín C plus je zinok prítomný v organickej forme ako glukonát zinočnatý, čo zlepšuje jeho vstrebateľnosť.

Vitamín D je vitamínom, ktorý sa bežne prijíma zo slnečného žiarenia. Tento vitamín prispieva k hladkému vstrebávaniu vápnika a fosforu, ktoré sú nevyhnutné pre zdravú kostru.

Penco Vitamín C plus sa odporúča užívať osobám s vyššou fyzickou alebo psychickou záťažou. Je tiež vhodný pre športovcov a starších ľudí nad 60 rokov. Prípravok je najvhodnejší na užívanie najmä v období zvýšenej psychickéj alebo fyzickej náročnosti.

Parametre

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

    Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Vitamín C Penco Plus0 % 100 %