FCZV005

Czech Virus ZMA MAX 100 kapsúl

ID {{ productCode }}

Prírodná anabolická formula na regeneráciu svalov a hlboký spánok. Zvyšuje tvorbu testosterónu a rastového faktoru IGF.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FCZV005

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Czech Virus ZMA MAX 100 kapsúl

Czech Virus ZMA MAX 100 kapsúl

13.24
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 100 kapsúl
Dávok v balení 100 dávek
Špeciálne požiadavky bez laktózy, bez lepku, bez umelých sladidiel

Popis

 • Prírodná anabolická formula priamo a účinne podporuje regeneráciu svalov po cvičení a podporuje hlboký a zdravý spánok.
 • ZMA obsahuje najúčinnejšiu kombináciu Zinku a Horčíka, ktorá je dostupná na dnešnom trhu. Je to špeciálna zmes, ktorá je vedecky navrhnutá. ZMA je navyše obohatená o vitamín B6.
 • ZMA je jedným z najpopulárnejších doplnkov stravy kvôli svojej čistote a efektivite.
 • Táto unikátna formula sa má užiť okolo 30-tich minút pred spaním kvôli optimálnym výsledkom na prázdny žalúdok. Pozor, bisglycinát môže byť pre niektoré osoby ťažší na žalúdok, preto otestujte svoju toleranciu tým, že začnete nižším, než odporúčaným dávkovaním. Ak vám bude robiť forma problém, užite ju s jedlom (nie sú vhodné mliečne produkty kvôli vstrebateľnosti zinku).

Prečo je vhodné užívať ZMA MAX?

Zinok bisglycinát: Zinok je jedným z najdôležitejších minerálov v ľudskom tele a býva decifitný. Podieľa sa na procese delenia buniek, prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín a zásad, k normálnej syntéze DNA, k optimálnemu metabolizmu makroživín, k ​​normálnej funkcii imunitného systému a podieľa sa na udržaní normálnej hladiny testosterónu v krvi. Použitý zinok (chelát) sa skladá zo zinku viazaného na dve molekuly glycínu. Aminokyselina glycín je telu vlastná látka, ktorú si bežne syntetizuje.
Horčík bisglycinát a Aquamín: Horčík je u športovcov jedným z najviac deficitných minerálov a je vhodné ho nejakým spôsobom do tela doplňovať. Použili sme dve formy horčíka, bysglicinát (chelát) a Aquamin® Mg (viď nižšie). Minerály z týchto zdrojov majú výbornú vstrebateľnosť. Horčík prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, k zníženiu vyčerpania a únavy, k normálnej syntéze bielkovín, k normálnej činnosti svalov a k správnej funkcii psychiky.
Vitamín B6: Vitamín B6 bol pridaný kvôli lepšej absorbcii a využitiu zinku a horčíka, aby telo dostalo naozaj to najlepšie! Vitamín B6 prispieva k správnej syntéze cysteínu, k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, k normálnej psychickej činnosti, k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy a k regulácii hormonálnej aktivity.
Dôležitosť ZMA MAX: S ohľadom na potreby tvrdo trénujúcich športovcov býva zinok a horčík veľmi deficitným minerálom. V dnešnej dobe si našťastie už väčšina športovcov uvedomuje dôležitosť vitamínov a minerálov ako základných prvkov, pokiaľ ide o suplementáciu k pestrej strave. Dôvod, prečo ponúkame v Czech Virus vlastnú receptúru produktu ZMA MAX je ten, že ZMA ponúka vo svojej EÚ verzii okrem iného aj oxid horečnatý, ktorý má využiteľnosť približne 5 % a nespĺňa naše štandardy kvality, ktoré máme nastavené a dodržiavame.
Aquamin® Mg: Prírodný zdroj horčíka z morskej vody s celým spektrom minerálnych látok a stopových prvkov, ktoré sa v nej prirodzene vyskytujú. Je pripravovaný ekologicky šetrným spôsobom z červených rias (Lithothamnion sp.) rastúcich v Atlantickom oceáne, v čistých vodách s veľkým množstvo minerálov. Horčík je v Aquamin viazaný prirodzenou cestou (zvláštne pórovitá štruktúra), ktorá je pre telo veľmi dobre využiteľná. Práve kvalita zdroja, spôsob získavania a v neposlednom rade hlavne unikátna štruktúra (pripomína včelí plást) je dôvodom, prečo sme Aquamin® Mg do ZMA MAX pridali. Jedná sa o skutočne výnimočný zdroj, vysoko vstrebateľný a vhodný aj pre vegetariánov a vegánov. Funkčnosť Aquamínu potvrdzuje viac ako desiatka štúdií.

Odporúčané dávkovanie

 • Užite 1×4 kapsuly (ženy 1×2 kapsuly) denne pred spaním a zapite dostatočným množstvom vody.
 • Nikdy neprekračujte dennú dávku!
 • Obsah jednej dávky: muži 4 kapsuly, ženy 2 kapsuly.
 • Obsah jedného balenia: 100 kapsúl.
 • Počet dávok v balení: 25-50 dávok.

Nutričné informácie

Účinné látky v jednej kapsuli % RHP *
Aquamin® Mg + Magnézium bisglycinát  
- z toho obsah Horčíka 94,0 mg 25
Zinok bisglycinát
- z toho obsah Zinku 7,5 mg 75
Vitamín B6 2,5 mg 179
     
Účinné látky v štyroch kapsulách % RHP *
Aquamin® Mg + Magnézium bisglycinát  
- z toho obsah Horčíka 375,0 mg 100
Zinok bisglycinát
- z toho obsah Zinku 30,0 mg 300
Vitamín B6 10,0 mg 715

* Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby na deň (8 400 kJ / 2 000 kcal).

Zloženie

 • Hydroxid horečnatý (Aquamin® Mg), Magnézium bisglycinát, Zinok bisglycinát, mikrokryštalická celulóza, vitamín B6 (pyridoxín HCL), vegánska kapsula (Hydroxypropylmetylcelulóza).

Doplňujúce informácie

 • Doplnok stravy.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat.
 • Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste.
 • Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
 • Výrobok vyrobený v závode, ktorý spracováva mlieko, vajíčka, lepok, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy, arašidy a výrobky z nich.

Výrobca: Czech Nutrition, s. r. o., Spodní 673/8, 625 00 Brno, Česká republika

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (5)

772
zákazníci, ktorí už nakúpili
100 %
zákazníkov doporučuje
Czech Virus ZMA MAX 100 kapsúl
Overený zákazník

5

overena vec ktera funguje
Czech Virus ZMA MAX 100 kapsúl
Overený zákazník

4

Lepší spánek, lepší regenerace
Czech Virus ZMA MAX 100 kapsúl
Overený zákazník

4

ZLEPŠILA SE MI KVALITA SPÁNKU. RÁNO JSEM ODPOČINUTĚJŠÍ.

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku