scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Extrifit BCAA Instant 6,5 g

zákazníci hodnotia tento produkt na 88%
BCAA Instant sú jediné skutočne čisté instantné kryštalické BCAA bez akýchkoľvek iných zložiek.
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
1.00 €
-33% -0.33 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 0.67 €
Vybrať variantu image/svg+xmluniE602
Značka: Extrifit Objednávacie číslo: FEXF106

VYBERTE SI {{ prop.name }} a

Dostupnosť
Cena celkom
{{ prop.item.value }}

{{ v.firstAvailability.stockStatusText }} {{ v.firstAvailability.text }}

-{{ v.price.discount.percent }}%
{{ v.price.recommended.value }} {{ v.price.recommended.currency }}
{{ v.price.price.value }} {{ v.price.price.currency }}
Ďalšie varianty tohto produktu
{{ prop.item.value }}

{{ v.firstAvailability.stockStatusText }}

-{{ v.price.discount.percent }}%
{{ v.price.recommended.value }} {{ v.price.recommended.currency }}
{{ v.price.price.value }} {{ v.price.price.currency }}

Extrifit BCAA Instant 6,5 g

BCAA Instant sú jediné skutočne čisté instantné kryštalické BCAA bez akýchkoľvek iných zložiek.

BCAA Instant obsahujú výhradne BCAA - ak chcete kryštalické BCAA, tu ich máte!

Vynikajúci nápoj v skvelých príchutiach obsahujúci výhradne nekompromisné BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín). Do našich BCAA Instant nepridávame žiadne druhoradé lacné látky a už vôbec nie cukry kvôli vylepšeniu chuti alebo falošnému zväčšeniu objemu výrobku. Žiadne zbytočnosti, ktoré by len znižovali hodnotu výrobku, v BCAA Instant jednoducho nenájdete. Kupujete výhradne BCAA.

Úplne typickou vlastnosťou BCAA Instant je ľahko horkastá chuť nápoja. Pozor, BCAA, ktoré nie sú horkasté, NIE SÚ ČISTÉ BCAA. Samozrejme by sme vedeli aj my do výrobku pridať ďalšie látky (zriediť BCAA, doplniť ich), aby sme chuť zdokonalili, avšak toto v žiadnom prípade robiť nebudeme. Poctivosť k zákazníkovi je naša absolútna priorita a tiež máme zodpovednosť k členom Extrifit Teamu. Členovia našej Extrifit rodiny spoliehajú na nekompromisnú kvalitu našich BCAA Instant, ktoré užívajú až do posledných okamihov pred vrcholnými súťažami, kedy sú na najprísnejšej diéte a nič nevhodného nesmú vziať do úst!

Všimnite si, že v jedinej odmerke BCAA Instant, ktorá má hmotnosť 6,5 g, je celých 5 g čistých BCAA. Veľakrát u iných výrobcov v odmerke nenájdete ani polovicu BCAA. Skrátka, BCAA Instant sú výhradne tie najkvalitnejšie instantné BCAA. Žiadne cukry, žiadny tuk, žiadne iné náhrady.

BCAA - voľné vetvené aminokyseliny L-leucín, L-izoleucín a L-valín sa radia medzi esenciálne (nepostrádateľné) aminokyseliny a sú obsiahnuté priamo vo svalovom tkanive, kde sa môžu využiť ako dôležitý zdroj energie na svalovú prácu. Vetvené aminokyseliny sú obsiahnuté v strave, sú teda látkou ľudskému telu úplne prirodzenou. Vetvené aminokyseliny leucín, izoleucín a valín sa v športovej výžive považujú za suplement, o ktorého účinku už nikto nepochybuje. Užívajú ich športovci všetkých športových disciplín. Niektorí kvôli nárastu čistej svalovej hmoty, niektorí kvôli jej ochrane pred katabolizáciou a iní kvôli rýchlej a efektívnej regenerácii.

Aby bol účinok BCAA čo najvyšší, je kľúčové správne načasovanie ich príjmu a tiež forma, v akej ich prijmete. Je možné užívať BCAA aj v priebehu dňa, napríklad pri rysovaní, základné užívanie je ale v čase okolo tréningu. A vtedy potrebujete takú formu BCAA, ktorá sa čo najrýchlejšie vstrebe a tiež nebude zaťažovať Váš tráviaci trakt. Na tento účel sú ideálne naše BCAA Instant. Z nápoja sa voľné vetvené aminokyseliny skvele vstrebú, sú takmer okamžite k dispozícii pre svaly a zároveň ešte dodáte telu potrebné tekutiny vo forme chutného nápoja.

Nápoj BCAA Instant neobsahuje žiadne nežiaduce prídavné látky, žiadne chemické farbivá, žiadne zahusťovadlá. Neobsahuje ani látky, ktoré nie je nevyhnutné a ani vhodné do nápoja s BCAA pridávať a len "naoko" zvyšujú jeho účinok, aby mohol výrobca zvýšiť cenu nápoja a objem prášku v dóze. Opakujeme, že BCAA Instant sú výhradne čisté BCAA!

Ponúkame Vám naše BCAA Instant vo výborných príchutiach. Vďaka nulovému obsahu cukrov i tuku je nápoj vhodný aj pri striktných diétach a pri rysovaní. BCAA Instant od Extrifit sú dokonale rozpustné, nápoj máte pripravený za niekoľko sekúnd a môžete si ho vziať kamkoľvek v priebehu dňa, začať ho piť pred tréningom a pokračovať pri ňom, skrátka ako potrebujete. Naše BCAA Instant vyhovujú vo všetkých parametroch aj tým najnáročnejším športovcom!

Vojta Koritenský alebo Tomáš Kašpar pijú až 20 gramov BCAA Instant v priebehu celého dňa.

Vhodný pomer vetvených aminokyselín je 2:1:1

BCAA Instant obsahuje dvakrát viac leucínu než izoleucínu a valínu. Leucín sa považuje za najdôležitejší z BCAA pre procesy prebiehajúce vo svaloch pri tréningu a po ňom. Je však nutné prijímať všetky tri BCAA. Pomer 2:1:1 zodpovedá fyziologickej potrebe jednotlivých BCAA a zaistí ich najvyšší efekt. Pri vyšších dávkach leucínu nemusí dôjsť k jeho väčšiemu využitiu, pretože platí Rubnerov zákon limitnej aminokyseliny (využitie aminokyselín z prijatých bielkovín závisí od obsahu najmenej zastúpenej esenciálnej aminokyseliny) a Wolfov zákon o nadbytku esenciálnych aminokyselín (príjem ľubovoľnej esenciálnej aminokyseliny vo veľkom nadbytku narušuje metabolizmus ostatných aminokyselín a zosilňuje prejavy limitnej aminokyseliny).

BCAA Instant v bodoch

 • jediné instantné BCAA obsahujúce výhradne BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín)
 • žiadne pridané lacné a zbytočné látky, ktoré by len zväčšovali objem výrobku a znížili jeho kvalitu
 • 9 vynikajúcich príchutí
 • NULA cukru, NULA tuku
 • vhodné aj pri najprísnejšej diéte
 • určené na nárast čistej svaloviny + chráni svalovú hmotu pred katabolizáciou
 • prakticky celá odmerka obsahuje výhradne BCAA
 • nezaťažujú žalúdok
 • vynikajúca vstrebateľnosť, okamžite k dispozícii pre svaly
 • nápoj je žltý a červený výhradne vďaka prírodnej červenej repe a prírodnému beta karoténu
 • nápoj je rozpustený za niekoľko sekúnd
 • správny pomer BCAA 2:1:1 presne tak, ako sú BCAA obsiahnuté v ľudskom svale (fyziologický pomer)
 • nápoj vhodný pred výkonom, pri výkone, po výkone i mimo výkon

Ako užívať BCAA Instant

 • Suplementáciou BCAA Instant pri intenzívnom tréningu alebo pri redukčnej diéte môžete zabrániť tomu, aby sa "spaľovala" svalová hmota, môžete ju chrániť proti katabolizácii - kvôli tomuto účinku podávajte BCAA pred výkonom, prípadne aj v jeho priebehu.
 • Na nárast svalovej hmoty užívajte BCAA pred tréningom, v priebehu tréningu aj po jeho skončení.
 • Na podporu regenerácie užívajte po tréningu, prípadne môžete začať už v druhej polovici tréningu.

Odporúčané dávkovanie

 • Obsah jedného vrecka (6,5 g) BCAA Instant rozmiešajte v 200-300 ml vody.
 • Na energetizáciu tréningu a intenzívny výkon a kvôli antikatabolickému účinku pri redukčnom programe: užívajte jedno vrecko 20-30 minút pred tréningom, prípadne v jeho priebehu.
 • Na nárast svalovej hmoty: rozdeľte svoju dávku BCAA (pokročilí športovci a športovci nad 80 kg telesnej hmotnosti 2 až 3 vrecúška) na tri časti, prvú užite 20-30 minút pred tréningom, druhú v priebehu tréningu a tretiu do 30 minút po ňom.
 • Na podporu regenerácie: rozdeľte svoju dávku BCAA na dve časti, prvú polovicu vypite v priebehu druhej polovice tréningu a druhú potom hneď po jeho skončení.

Nutričné informácie

Účinné látky v 6,5 g
Príchuť pomaranč citrón jablko čierne ríbezle
L-leucín 2 500 mg 2 500 mg 2 500 mg 2 500 mg
L-izoleucín 1 250 mg 1 250 mg 1 250 mg 1 250 mg
L-valín 1 250 mg 1 250 mg 1 250 mg 1 250 mg
Celkom BCAA 5 000 mg 5 000 mg 5 000 mg 5 000 mg
Účinné látky v 6,5 g
Príchuť ananás grep višňa malina
L-leucín 2 500 mg 2 500 mg 2 500 mg 2 500 mg
L-izoleucín 1 250 mg 1 250 mg 1 250 mg 1 250 mg
L-valín 1 250 mg 1 250 mg 1 250 mg 1 250 mg
Celkom BCAA 5 000 mg 5 000 mg 5 000 mg 5 000 mg
Účinné látky v 6,5 g
Príchuť jahoda - mäta
L-leucín 2 500 mg
L-izoleucín 1 250 mg
L-valín 1 250 mg
Celkom BCAA 5 000 mg

Zloženie

 • Pomaranč: L-leucín, L-izoleucín, L-valín; prídavné látky: regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, sukralóza, Splenda® (sladidlo), glykozidy steviolu (sladidlo z rastliny Stévia cukrová - prírodného pôvodu), beta karotén (farbivo), sójový lecitín (emulgátor).
 • Citrón: L-leucín, L-izoleucín, L-valín; prídavné látky: regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, sukralóza, Splenda® (sladidlo), glykozidy steviolu (sladidlo z rastliny Stévia cukrová - prírodného pôvodu), beta karotén (farbivo), sójový lecitín (emulgátor).
 • Jablko: L-leucín, L-izoleucín, L-valín; prídavné látky: regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, sukralóza, Splenda® (sladidlo), steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny Stévia cukrová - prírodného pôvodu), špenátový extrakt (prírodné farbivo), sójový lecitín (emulgátor).
 • Čierne ríbezle: L-leucín, L-izoleucín, L-valín; prídavné látky: regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, sukralóza, Splenda  (sladidlo), glykozidy steviolu (sladidlo z rastliny Stévia cukrová - prírodného pôvodu), extrakt z červenej repy (prírodné farbivo), sójový lecitín (emulgátor).
 • Ananás: L-leucín, L-izoleucín, L-valín; prídavné látky: regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, sukralóza, Splenda® (sladidlo), glykozidy steviolu (sladidlo z rastliny Stévia cukrová - prírodného pôvodu), beta karotén (farbivo), sójový lecitín (emulgátor).
 • Grep: L-leucín, L-izoleucín, L-valín; prídavné látky: regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, sukralóza, Splenda® (sladidlo), glykozidy steviolu (sladidlo z rastliny Stévia cukrová - prírodného pôvodu), beta karotén (farbivo), sójový lecitín (emulgátor).
 • Višňa: L-leucín, L-izoleucín, L-valín; prídavné látky: regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, sukralóza, Splenda® (sladidlo), glykozidy steviolu (sladidlo z rastliny Stévia cukrová - prírodného pôvodu), extrakt z červenej repy (prírodné farbivo), sójový lecitín (emulgátor).
 • Malina: L-leucín, L-izoleucín, L-valín; prídavné látky: regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, sukralóza, Splenda® (sladidlo), glykozidy steviolu (sladidlo z rastliny Stévia cukrová - prírodného pôvodu), extrakt z červenej repy (prírodné farbivo), sójový lecitín (emulgátor).
 • Jahoda - mäta: L-leucín, L-izoleucín, L-valín; prídavné látky: regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, sukralóza, Splenda® (sladidlo), extrakt z červenej repy (prírodné farbivo), glykozidy steviolu (sladidlo z rastliny Stévia cukrová - prírodného pôvodu), sójový lecitín (emulgátor).

Doplňujúce informácie

 • Doplnok stravy.
 • Pred použitím pozorne prečítajte informácie a upozornenia na etikete výrobku.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie uvedené na etikete výrobku.
 • Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Ukladajte mimo dosahu detí.
 • Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C.
 • Chráňte pred mrazom.
 • Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.
 • Výrobca neručí za škody vzniknuté nesprávnym použitím alebo skladovaním.
 • Neobsahuje látky dopingového charakteru.
 • Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.
 • Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.
 • Upozornenie pre alergikov: výrobok obsahuje sóju.

Výrobca: Extrifit, s. r. o., Dolní Újezd 672, 569 61 Dolní Újezd, Česká republika

Parametre

Forma sypké
Hmotnosť 6,5 g

Najlepšie hodnotené

zákazníci hodnotia tento produkt na 88%

(Hodnotilo 11 užívateľov)

5 100%

Skvěle se rozpouští a ještě lépe chutnají. Vyzkoušeno jahoda-máta a černý rybíz a oboje super.

5 100%

To jsou moje BCAA. Vyzkoušela jsem jich už hodně, ale nakonec se stejně vrátím k tady těm :-) Citron a malinu zbožňuju.

5 100%

Fajnové bcaáčka :) Jahoda/máta je moc výborná ;-) Dále bych doporučila višeň nebo černý rybíz.

5 100%

Je moc fajn, že se dají koupit takto vzorky jednotlivých příchutí. Mám rád když mohu příchutě častěji střídat.

5 100%

jahoda-máta

4 80%

suprový bcáčka

4 80%

zrejme hodne oblibene bcaa u vice lidi, ja byl spokojeny s prichuti jahoda-mata. pomeranc nebo citron nic extra. jablko moc umele.

4 80%

příchuť jahoda máte asi nejluxusnější, pak černý rybíz a jablko taky výborný

4 80%

černý rybíz

4 80%

jahoda s mátou nic moc, pomeranč luxusní.

3 60%

dobre se rozpousti. chut jak co. treba pomeranc nebo citron nic moc. malina a visen zase super.

Napíš svoje hodnotenie produktu Extrifit BCAA Instant 6,5 g0 % 100 %