28.08 EUR

Czech Virus Testo Virus Part 2 120 kapsúl

Produkt Testo Virus Part 2 prináša úplne bez debát jednu z najkomplexnejších legálnych formúl na trhu, určenú na optimalizáciu a podporu testosterónu.

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FCZV078

Czech Virus Testo Virus Part 1 280 g

Odporúčame alternatívny produkt

Czech Virus Testo Virus Part 1 280 g

18.02 €

Czech Virus Testo Virus Part 2 120 kapsúl

Czech Virus Testo Virus Part 2 120 kapsúl

Produkt je dočasne vypredaný

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 120 kapsúl
Dávok v balení 60 dávek
Špeciálne požiadavky vegan, vegetarián, bez laktózy, bez lepku, bez umelých sladidiel

Popis

Produkt Testo Virus Part 2 prináša úplne bez debát jednu z najkomplexnejších legálnych formúl na trhu, určenú na optimalizáciu a podporu testosterónu.

Obsahuje 7 rastlinných látok zložených podľa aktuálnych štúdií na najvyššie možné synergické fungovanie. Obsahuje okrem iného aj značkové extrakty Fenusterols® (s 50% obsahom steroidných saponínov), ForsLean® so štandardizovanými látkami Forskolin a AstraGin®, ktorý zaisťuje skutočne zlepšenú biologickú dostupnosť. Kompletne rastlinné zloženie vrátane kapsuly - vhodné aj pre vegánov. Kvôli ultimatívnemu výsledku odporúčame kombinovať s Testo Virus Part 1.

Prečo užívať Testo Virus Part 2?

 • MACA. Maca - Žerucha reruánska/Lepidium meyenii je tzv. superpotravina, bylina pochádzajúca z Peru, ktorá sa používa od nepamäti. Maca nepôsobí priamo na zvyšovanie testosterónu, ale zvyšuje jeho prekurzor DHEA, najhojnejšie cirkulujúci hormón v tele, ktorý slúži ako základ syntézy všetkých ďalších androgénov (u mužov) i estrogénov (u žien). Nedostatok DHEA býva jedným z najčastejších dôvodov zníženého testosterónu u väčšiny mužov. Zvyšuje výkon a vytrvalosť, pomáha zlepšovať plodnosť a optimalizuje hormonálny systém. Ideálna dávka sa javí medzi 1 500 až 3 000 mg. Testo Virus Part 2 v HC dávke ponúka 1 000 mg 4:1 extraktu = 4 000 mg sušeného koreňa Macy.
 • Fenusterols®. Fenusterols® je extrakt získaný zo semien Senovky gréckej/Trigonella foenum-graecum (Fenugreek) a je štandardizovaný na obsah minimálne 50 % steroidných saponínov. Má výrazný vplyv na uvoľňovanie luteinizačného hormónu (LH). LH zase signalizuje hypofýze, aby produkovala viac testosterónu a vyššie hladiny testosterónu majú logicky vplyv na športový výkon. Mechanizmus účinku uvoľňovania hormónov je spojený s premenou cholesterolu na aktívne hormóny, čo má za následok súčasné zníženie hladiny cholesterolu v plazme. Mimo testosterón má Senovka grécka vplyv na zvýšenie libida a zníženie DHT (dihydrotestosterón, ktorý má negatívny vplyv napríklad na vypadávanie vlasov). Podľa štúdií sa javí ideálnou dávka 400 až 500 mg, Testo Virus Part 2 obsahuje 500 mg v HC dávke.
 • Ashwagandha. Ašvaganda - Withania opojná/Withania somnifera je adaptogén a jedna z najdôležitejších ajurvédskych bylín. Pomáha optimalizovať testosterón u silovo trénujúcich mužov, má vplyv na zníženie kortizolu (ochrana proti stresu, upokojenie). Zvyšuje uvoľňovanie luteinizačného hormónu (rovnako ako senovka), pôsobia teda synergicky a pomáhajú týmto spôsobom s hladinou testosterónu. Ideálna dávka sa javí medzi 300 až 500 mg, Testo Virus Part 2 ponúka 500 mg v HC dávke.
 • ForsLean®. ForsLean® obsahuje patentovaný extrakt z koreňov rastliny Coleus forskohlii - Žihľava indická/Plectranthus barbatus, ktorý je štandardizovaný na 10% obsah látky Forskolin. Forskolin je tradične známy pre svoju širokú škálu výhod, pozornosť vedcov si však zaslúžila jeho činnosť ako non-adrenergného stimulátora enzýmu adenylátcyklázy, ktorý má podpornú úlohu pri riadení telesnej hmotnosti a pri podpore čistej svalovej hmoty. Podľa vedeckej štúdie má Forskolin vplyv na hladinu testosterónu, pretože sa hladina voľného testosterónu zvýšila oproti skupine s placebom (16,77 % verzus 1,08 %). Ideálna dávka podľa štúdií je 250 mg, Testo Virus Part 2 obsahuje 250 mg v HC dávke.
 • Panax Ginseng. Ženšen pravý - Všehoj ázijský má zanedbateľný vplyv na testosterón, pomáha však znižovať únavu, zvyšovať sústredenie a zvyšuje prúdenie krvi. Ide o najpopulárnejší adaptogén, ktorý pomáha optimalizovať činnosť organizmu (normálna hladina cukru v krvi, krvný tlak, fyzické a duševné zdravie...). Ideálna dávka sa javí medzi 200 až 400 mg denne, Testo Virus Part 2 ponúka 200 mg v HC dávke.
 • Rhodiola Rosea. Rozchodnica ružová - druhý najpopulárnejší adaptogén. Pridali sme ju kvôli synergickému fungovaniu so ženšenom (a ďalšími látkami). Rozchodnica zvyšuje odolnosť nervového systému pri únave a strese. Pôsobí na kognitívne vlastnosti a duševnú výkonnosť. Podporuje tiež kondíciu a fyzický výkon. Zároveň pôsobí ako antioxidant a podporuje normálne trávenie, srdce a cievny systém.
 • Astragin®. AstraGin® je prírodný produkt z rastliny Panax notoginseng/Sanči, zlepšujúci absorpciu ostatných látok. Umožní väčšiemu množstvu živín prejsť z krvného obehu do buniek. AstraGin® zaisťuje skutočne zlepšenú biologickú dostupnosť a zlepšuje stav mikrobioty - črevnej mikroflóry (potvrdené štúdiami).
 • Kde je Tribulus? Tribulus terrestris/Kotvičník zemný je super látka, ale pôsobí iba na zvýšenie libida, určite nie na zvýšenie testosterónu (viac ako 8 štúdií preukázalo nulový alebo minimálny vplyv na zvýšenie voľného a celkového testosterónu.) Tribulus je v ČR pravdepodobne najznámejšou látkou na "zvýšenie testosterónu", bohužiaľ má v tomto smere asi rovnaký účinok ako L-karnitín na chudnutie. Pevne veríme, že sa vďaka nášmu produktu začne viac ľudí zamýšľať nad tým, čo má reálny zmysel a čo je len reklamný ťahák.

Testo Virus Part 2

Testo Virus Part 2 vznikol ako druhá časť k Testo Virus Part 1 (DAA, bór, zinok a vitamín D3), aby vznikla ultimatívna kombinácia zrejme toho najlepšieho, čo môžete na našom trhu legálne kúpiť. S ohľadom na použité látky je Part 1 vhodný hlavne do PCT (obnovenie produkcie testosterónu) a na krátkodobejší boost testosterónu (teda je vhodné produkt cyklovať). Part 2 slúži na dlhodobú a účinnú optimalizáciu hormonálneho systému. Part 2 obsahuje 7 aktívnych extraktov z bylín v originálnej kombinácii s funkčným množstvom. Formulám založeným iba na Tribulus už odzvonilo, je čas pre novú generáciu produktov, ktoré majú reálny vplyv na optimalizáciu testosterónu!

Odporúčané dávkovanie

 • Dávkovanie začiatočník: Užite 2 kapsuly kedykoľvek počas dňa a zapite dostatočným množstvom vody.
 • Dávkovanie HARDCORE: Užite 4 kapsuly kedykoľvek počas dňa a zapite dostatočným množstvom vody.

Nutričné informácie

Účinné látky v hardcore dávke (4 kapsuly)
Maca 1 1 000 mg
Fenusterols® 2 500 mg
- z toho steroidných saponínov 250 mg
Ashwagandha 3 500 mg
- z toho withanolidov 35 mg
ForsLean® 4 250 mg
- z toho Forskolin 25 mg
Panax Ginseng 5 200 mg
Rhodiola Rosea 6 100 mg
- z toho salidrosidov 1 mg
AstraGin® 5 mg

1 extrakt z koreňa (4:1), 2 Senovka grécka (50 % steroidných saponínov, 1% diosgenina), 3 7 % withanolidov, 4 10 % Forskolin, 5 Ženšen pravý, 6 Rozchodnica ružová (1 % rosavinu).

Zloženie

 • Extrakt z koreňa Macy peruánskej (Lepidium meyenii, extrakt 4:1, ekvivalentné k množstvu 4 000 mg sušeného koreňa), Fenusterols® (Trigonella foenum-gaecum, Senovka grécka), Ashwagandha (Withania somnifera, extrakt z koreňa), ForsLean® (Coleus Forskohlii, extrakt z koreňa), Ženšen pravý (extrakt z koreňa), Rozchodnica ružová (Rhodiola Rosea, extrakt), Plnidlo: rastlinný stearan horečnatý, AstraGin® (výťažok z rastliny Panax notoginseng/Sanči [koreň] v pomere 10:1), vegánska kapsula (Hydroxypropylmetylcelulóza).

ForsLean® and ForsLean® logo are registered trademark of Sabinsa.
Fenusterols® is a registered trademark of Sabinsa.
AstraGin® is a registered trademark of NuLiv Science USA Inc.

Doplňujúce informácie

 • Doplnok stravy vhodný pre športovcov.
 • Komplexná zmes rastlinných extraktov na optimalizáciu testosterónu.
 • Uchovajte mimo dosahu detí.
 • Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Výrobok je vhodný najmä pre mužov.
 • Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.
 • Neobsahuje látky dopingového charakteru.
 • Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.
 • Chráňte pred mrazom.
 • Po otvorení spotrebujte do 60 dní.
 • Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 • Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.
 • Pred užívaním sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Výrobca: Czech Nutrition, s. r. o., Spodní 673/8, 625 00 Brno, Česká republika

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku