scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Czech Virus Testo Virus Part 1 280 g

Produkt ponúka originálnu kombináciu zloženia na optimalizáciu testosterónu. Prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii a na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi.
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
25.00 €
-25% -6.13 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 18.87 €
Vybrať variantu image/svg+xmluniE602
Značka: Czech Virus Objednávacie číslo: FCZV073

VYBERTE SI {{ prop.name }} a

Dostupnosť
Cena celkom
{{ prop.item.value }}

{{ v.firstAvailability.stockStatusText }} {{ v.firstAvailability.text }}

-{{ v.price.discount.percent }}%
{{ v.price.recommended.value }} {{ v.price.recommended.currency }}
{{ v.price.price.value }} {{ v.price.price.currency }}
Ďalšie varianty tohto produktu
{{ prop.item.value }}

{{ v.firstAvailability.stockStatusText }}

-{{ v.price.discount.percent }}%
{{ v.price.recommended.value }} {{ v.price.recommended.currency }}
{{ v.price.price.value }} {{ v.price.price.currency }}

Czech Virus Testo Virus Part 1 280 g

Produkt ponúka originálnu kombináciu zloženia na optimalizáciu testosterónu. Prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii a na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Náš produkt kombinuje extrémne množstvo kyseliny D-asparágovej so zinkom vo forme bisglycinátu (chelát), bóru a vitamínu D3 (tzv. prohormón). Optimalizácia testosterónu by mala byť jednou z priorít pre tvrdo trénujúcich jedincov, pretože sa od nej odvíja nepreberné množstvo procesov v našom tele. Na základe nejedného výskumu je bohužiaľ zrejmé, že muži v dnešnej dobe majú zníženú hladinu testosterónu v porovnaní s mužmi spred pár dekád. Znížený testosterón má na svedomí naša doba, sme viac obézni, pôsobí na nás viac stresu z uponáhľanej doby a v neposlednom rade prijímame viacero chemických zložiek (napríklad BPA alebo Triclosan), a to potravou alebo iným spôsobom.

Prečo užívať Testo Virus Part 1?

 • Kyselina D-asparágová (DAA). Kyselina D-asparágová (DAA) je aminokyselinový regulátor syntézy testosterónu a môže pôsobiť na stimulačné receptory (NMDA). DAA sa ukazuje sľubne v podpore mužskej plodnosti. Zdraví muži dopĺňajúci DAA majú iba dočasné zvýšenie hladiny testosterónu, zato muži s deficitnou hladinou využijú jej benefity vo väčšej miere. DAA pôsobí v centrálnej oblasti mozgu a spôsobuje uvoľňovanie hormónov, ako je luteinizačný hormón, folikuly stimulujúci hormón a rastový hormón. Môže sa tiež hromadiť v semenníkoch, kde zmierňuje obmedzenia rýchlosti syntézy testosterónu, čo vedie k zvýšeniu hladiny testosterónu. Podľa jednej štúdie dokáže DAA zvýšiť testosterón až o 42 %.
 • Zinok bisglycinát. Zinok je jedným zo základných suplementov na optimalizáciu testosterónu v tele. Má vplyv na veľké množstvo funkcií v tele a jeho deficit môže spôsobovať veľa problémov, okrem zníženej hladiny testosterónu a nižšej inzulínovej citlivosti tiež napríklad letargiu, depresie alebo kožné abnormality. Doplnenie zinku je vhodné najmä z kvalitného zdroja, napríklad zinku viazaného na aminokyselinu glycín (chelátová väzba).
 • Bór. Bór je minerál, ktorý sa tradične príliš neužíva v "testosterónových boosteroch", prednosť sa dáva skôr látkam a lá Tribulus Terrestris, ktoré sú známe a lákajú viac neznalých užívateľov ako funkčný bór. Bór je testovaný v iných dávkach na rôzne problémy, napríklad ženy po menopauze užívajú 3 mg, ľudia s osteoartrózou 6 mg a muži na zvýšenie hladiny hormónov 10 mg. Preto náš produkt obsahuje 10 mg bóru v HARDCORE dávke. Najviac štúdií zatiaľ nasvedčuje tomu, že je to správna a optimálna dávka.
 • Vitamín D3. Vitamín D3 prispieva k dosiahnutiu normálnej funkcie svalového aparátu a normálnej funkcie imunitného systému. Je to v tuku rozpustný vitamín, ktorý sa syntetizuje slnečným žiarením. Cholekalciferol (D3) je prirodzene sa vyskytujúca forma vitamínu D. Je štruktúrne podobný steroidom, ako je testosterón, cholesterol alebo kortizol. Odporúčaná dávka vitamínu D je stanovená na 200 IU denne, čo je žalostne málo! Podľa zahraničných štúdií by sa mala dávka pohybovať medzi 1 000 až 2 000 IU (minimálne!). V tomto produkte nájdete teda 1 000 IU, dostačujúcu dávku podľa väčšiny štúdií. V prípade vyššej potreby vitamínu D3 odporúčame použitie samotného suplementu Vitamín D3.

Testo Virus Part 1 vznikol ako produkt založený na štúdiách a mal by tvoriť jednu časť - základ - na optimalizáciu testosterónu. Predpokladáme, že vám napadajú minimálne dve otázky [ďalšie pokojne smerujte na náš zákaznícky servis:-)], prečo označenie "Part 1" a kde je Tribulus.

Part 1 je logické označenie produktu, ktorý očakáva ďalšiu časť, Part 2. Veríme, že spojením týchto dvoch produktov ponúkneme zákazníkom skutočné maximum, ktoré je možné legálne získať na zvýšenie a optimalizáciu testosterónu.

A kde máme Tribulus? Produkt neslúži primárne na zvýšenie libida (hoci ho sekundárne zvyšuje). Tribulus je super látka, ale iba na zvýšenie libida, určite nie na zvýšenie testosterónu (viac ako 8 štúdií preukázalo nulový alebo minimálny vplyv na zvýšenie voľného a celkového testosterónu.) Tento produkt je okrem klasického prirodzeného zvýšenia (na optimalizáciu) hladiny testosterónu vhodný tiež na PCT (obnovenie produkcie testosterónu).

Odporúčané dávkovanie

 • Dávkovanie začiatočník: Zmiešajte jednu dávku (4 gramy, cca 3/4 odmerky) so 175-200 ml vody.
 • Dávkovanie HARDCORE: Zmiešajte dve dávky (8 gramov, cca 1 a 1/2 odmerky) s 350-400 ml vody.
 • Neprekračujte 2 dávky (8 g) denne - maximálnu dennú dávku!
 • Pozor, kyselina asparágová nie je 100% instantná a usadzuje sa na dne šejkra / pohára. Odporúčame pri popíjaní priebežne premiešavať kvôli čo najlepšiemu užívateľskému zážitku.

Nutričné informácie

Účinné látky 4 g (začiatočník) % RHP * 8 g (hardcore) % RHP *
DAA (Kyselina D-asparágová) 1 500,0 mg - 3 000,0 mg -
Zinok bisglycinát        
- z toho obsah zinku 5,0 mg 50 % 10,0 mg 100 %
Bór 5,0 mg - 10,0 mg -
Vitamín D3 (Cholekalciferol) 12,5 µg 250 % 25,0 µg 500 %

* RHP - referenčná hodnota príjmu.

Zloženie

 • Inulín, Kyselina D-asparágová, Regulátor kyslosti (kyselina jablčná, kyselina citrónová), Aróma, Sladidlo (sukralóza), Zinok bisglycinát, Kyselina boritá, Cholekalciferol.

Doplňujúce informácie

 • Doplnok stravy.
 • Uchovajte mimo dosahu detí.
 • Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Neobsahuje látky dopingového charakteru.
 • Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.
 • Chráňte pred mrazom.
 • Po otvorení spotrebujte do 60 dní.
 • Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 • Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.
 • Pred užívaním sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.
 • Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.

Výrobca: Czech Nutrition, s. r. o., Spodní 673/8, 625 00 Brno, Česká republika

Parametre

Forma sypké
Hmotnosť 280 g

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Czech Virus Testo Virus Part 1 280 g0 % 100 %