1414275

Reflex Nutrition Calm & Balance 30 kapslí

ID {{ productCode }}

Exkluzívna formula na upokojenie, navodenie rovnováhy a zvládanie stresu.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1414275

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Reflex Nutrition Calm & Balance 30 kapslí

Reflex Nutrition Calm & Balance 30 kapslí

20.99
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Forma kapsule
Príchuť bez príchuti
Veľkosť balenia (kapsule) 30 kapsúl
Dávok v balení 30 dávek
Špeciálne požiadavky bez lepku

Popis

 • EXKLUZÍVNE FORMULE NA UPOKOJENIE, NAVODENIE ROVNOVÁHY A ZVLÁDANIE STRESU
 • Účinný a preverený stechiometrický pomer značkových extraktov
 • Patentované bioaktívne Peptidy Lactium® - 150 mg v jednej kapsule
 • Patentovaný extrakt KSM-66 Ashwaganda - 300 mg v jednej kapsuli
 • Zinok (bisglycinát zinočnatý)
 • Vitamín B9 (Kyselina listová)

Zameranie produktu

 • Vrcholový šport - pri nervozite pred výkonom a následnému predčasnému vyčerpaniu v dôsledku stresu (kortizol)
 • Neobvyklé stresujúce situácie - závod, skúška, dôležitý pohovor, vyšetrenie, prezentácia pred veľkou skupinou ľudí atď.
 • Bežné a pravidelné užívanie pri nadmernom preťažení a strese
 • Pri nepokojnom a nepravidelnom spánku - produkt je dávkovaný počas dňa a je možné ho kombinovať s tzv. nočnými doplnkami stravy
 • Odvykanie od fajčenia - zvládanie stavov úzkosti a stresu

Calm & Balance = Pokojná sila, plná energie

Calm & Balance je adaptogénny a peptidový komplex zameraný na podporu počas stresu, veľkej záťaže alebo nedostatku spánku. Obsahuje unikátne mliečne Peptidy Lactium doplnené extraktom z Ashwagandy, bioaktívnym zinkom a kyselinou listovou. Všetky tieto zložky majú vlastnosti súvisiace s nervovou sústavou.

 • Lactium® = PEPTID ŠŤASTIE A BLAŽENOSTI. Lactium® je bioaktívny peptid prírodného pôvodu izolovaný z micelárneho kazeínu. Tento jedinečný peptid bol izolovaný a stabilizovaný po 12-ročnom výskume v Laboratóriách Ingredia v spolupráci s Univerzitou Lorraine vo Francúzsku. A aká bola cesta k jeho objaveniu? Enzýmy prítomné v tráviacom trakte bábätiek spúšťa tvorbu tohto bioaktívneho peptidu, ktorý pomáha navodiť stav blaženosti a šťastia. To bohužiaľ neplatí pre dospelých - náš zažívací systém tento bioaktívny peptid už bohužiaľ vyrobiť nevie. Po mnohých rokoch práce Laboratória Ingredia vyvinuli inovatívny proces kopírujúci mechanizmus detského tráviaceho systému. Bol použitý Enzým trypsín na izolovanie bioaktívneho enzýmu - alfa-casozepínu z kazeínu, vyrábaného pod ochrannou známkou Lactium®. Vlastnosti Lactium® súvisí s optimálnym prenosom nervových vzruchov as prirodzeným zvýšením aktivity GABA (kyselina gama aminomaslová), neurotransmiteru, ktorý inhibuje symptómy úzkosti a navodzuje pocit relaxácie. Lactium® možno odporučiť pri akejkoľvek stresujúcej situácii, pri veľkej záťaži, pri nekvalitnom spánku, poklese koncentrácie, poklese nálady, pri odvykaní od fajčenia, prejedaní a pod. Lactium® pôsobí efektívne a prirodzene. Nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky: bez závislosti a sedatívnych účinkov.
 • KSM-66® Ashwaganda = ADAPTOGEN SILY A VITALITY. Ashwaganda KSM-66 - klinickými štúdiami preverený extrakt z Ashwagandy, adaptogénu z Ayurvedy s vlastnosťami súvisiacimi so zvládaním stresu a záťaže. Ashwaganda KSM-66 je značkový, plnospektrálny extrakt s najvyššou koncentráciou zo všetkých hlavných koreňových extraktov dostupných na dnešnom trhu. Vyrába sa pomocou unikátneho patentovaného extrakčného procesu, založeného na princípoch „Green Chemistry“, bez použitia alkoholu alebo iného chemického rozpúšťadla.
 • Zinok - bisglycinát zinočnatý, zinok v organickej bioaktívnej forme. Vlastnosti tohto minerálu súvisia s nervovým systémom, konkrétne s hladinou kyseliny GABA.
 • Kyselina listová - vlastnosti folátu súvisia s nervovým systémom a obranným štítom.

Stres a kortizol

Kortizol je jeden zo stresových hormónov, produkovaný v nadobličkách a riadený ACTH uvoľňovaným hypofýzou. Kortizol prispieva k záchrane vášho života v prípade nebezpečenstva. Má dôležitú úlohu v metabolizme sacharidov, zvyšuje syntézu glukózy, zdroj energie v celom tele. Prispieva aj k udržaniu energetickej rovnováhy po celý deň. Náš organizmus bohužiaľ nerobí rozdiely pri rôznych stresových situáciách. Kortizol produkuje nielen v nebezpečných situáciách, ale aj keď ste v strese pred dôležitými závodmi, v práci, keď sa dostanete do dopravnej zápchy atď... To vedie k vysokej hladine kortizolu ak predčasnému vyčerpaniu organizmu.

Značka Reflex Nutrition

Profesionálna športová výživa

Značka Reflex patrí v oblasti športovej výživy medzi svetových lídrov. Vďaka inováciám ako je natívna technológia spracovania proteínu, chelátovo viazané minerály a ďalšie, špičkovým formulám, používanie výhradne prémiových surovín a vďaka trvalej garancii kvality u všetkých produktov. Doplnky stravy značky Reflex sa neopierajú o marketingové tvrdenia, ale o bezkonkurenčné zloženie preverené profesionálnymi športovcami aj širokou fitness komunitou.

Vyrobené v Spojenom kráľovstve

Všetky doplnky značky Reflex Nutrition sú vyrábané na vlastných linkách Reflexu v Brightone v Spojenom kráľovstve. Výrobné zariadenie Reflex Nutrition v Brightone predstavuje špičku vo svojom obore a zároveň dáva Reflexu plnú kontrolu nad procesom výroby a nad udržaním maximálneho štandardu.

Vysoko kvalitné minerály

Minerály obsiahnuté v doplnkoch sú v organických prírodných formách, konkrétne s chelátovými väzbami. Na rozdiel od lacných anorganických foriem sú prirodzené pre telo a preto lepšie vstrebateľné. Množstvo minerálu absorbovaného do tela a následná bioaktivita je u organických foriem minerálov výraznejšie ako u anorganických foriem.

Prémiové suroviny

Značka Reflex Nutrition nepoužíva sójový proteín alebo iné lacné suroviny. Všetky použité zložky, proteíny, minerály, vitamíny, enzýmy, probiotiká a rastlinné extrakty majú najvyšší možný rating.

Zelená energia

Reflex pri výrobe používa energiu zo solárnych panelov. Pokiaľ nedostačuje, vypomáha spoločnosť Ecotricity vyrábajúca pomocou veterných a slnečných elektrární najčistejšiu elektrinu vo Veľkej Británii. V budovách Reflex sa nepoužíva žiadny plyn, naopak je široko využité slnečné svetlo, žiarovky majú časovače a sú nastavené na úpornú prevádzku. Reflex sa tiež snaží šetriť papierom a papierovým materiálom - použité kartóny sú na vlastnej drvičke spracované na výplň do zásielok. Na svet tiež prišiel prvý doplnok Reflex s kompostovateľným obalom – Plant Based Protein. Všetky plastové obaly doplnkov Reflex sú plne recyklovateľné.

Odporúčané dávkovanie

 • Až 2 kapsule denne s jedlom podľa potreby.
 • Balenie obsahuje 15 - 30 dávok.

Aktívne zložky


v 1 kapsuli (% RHP*)
Kyselina listová 300 μg (150 %*)
Zinok 1,5 mg (15 %)
KSM-66® Ashwaganda 300 mg
Lactium® 150 mg
*% RHP - referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálov

Zloženie:

KSM-66® Ashwaghanda (MLIEKO), mliečne Peptidy Lactium®, tvrdá kapsula (hypromelóza), bisglycinát zinočnatý, vitamín B9 (Kyselina listová), protispekavá látka (oxid kremičitý).

Oznámenie

 • Doplnok stravy.
 • Používajte spolu s jedlom ako súčasť zdravej a rozmanitej stravy, nie ako náhradu tejto stravy.
 • Tento výrobok nie je určený na liečbu akéhokoľvek vám známeho ochorenia alebo podozrenia naň.
 • Pred použitím tohto výrobku sa poraďte so svojím lekárom, ak užívate akékoľvek lieky alebo trpíte akýmkoľvek ochorením.
 • Liek nesmú užívať tehotné alebo dojčiace ženy.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Môže obsahovať aj stopy rýb alebo kôrovcov.

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku

Príslušenstvo (3)