scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Reflex Nutrition Jointcare PRO 30 kapslí

Exkluzívna formula pre pohybový aparát.
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Značka: Reflex Nutrition Objednávacie číslo: 1414273

Reflex Nutrition Jointcare PRO 30 kapslí

 • EXKLUZÍVNE FORMULE PRE POHYBOVÝ APARÁT = MOBILITA + FLEXIBILITA
 • KOMBINÁCIA BIOLOGICKY AKTÍVNYCH PEPTÍDOV A XANTÓNOV S KLINICKY PREKÁZANÝM ÚČINKOM
 • ÚČINNÁ DĹŽKA KÔRY = 2-3 MESIACA
 • Patentovaný bioaktívny polypeptid UC-II Collagen®
 • Patentovaný vysokopercentný extrakt Mangoselect®
 • Organicky viazaná Meď (chelát) a Vitamín C
 • Optimálny stechiometrický pomer v plnej dávke a účinnosti = 1 kapsula denne

Len 1 kapsula denne pre plný a funkčný potenciál – to všetko v dávkach preverených klinickými štúdiami!

JOINTCARE je účinný komplex signálnych biomolekúl UC-II a bioaktívnych xantónov Mangoselect®. Nejedná sa teda o základné živiny, ako je tomu u väčšiny produktov na súčasnom trhu (chondroitín, MSM, glukosamín atď.), ale o sofistikovanú zmes bioaktívnych spúšťačov, preverenú klinickými štúdiami.

Signálny polypetíd UC-II Collagen®

UC-II® nedenaturovaný Kolagén typu II je patentovaná forma kolagénu s nedenaturovaným (natívnym) kolagénom typu II, ktorý pôsobí ako signálna molekula. Predpokladá sa, že malé množstvo (40 mg/deň) pôsobí navodením procesu známeho ako orálna tolerancia, ktorý nakoniec zapojí bunky tela do samoopravného (regeneračného procesu). Orálna tolerancia je proces, ktorý umožňuje telu rozlišovať medzi bioaktívnymi a užitočnými látkami (signálne molekuly), ako sú napr. bioaktívne Peptidy, alebo fytonutrienty, a základnými živinami, ktoré sú natrávené a naštiepené, alebo potenciálne škodlivými cudzími votrelcami.

Ako funguje UC-II® nedenaturovaný Kolagén typu II
 1. Polypeptid UC-II® putuje neporušene do Peyerových plátov, lymfatických buniek črevnej sliznice (orálna tolerancia)
 2. Zložka UC-II® aktivuje regulačné T bunky
 3. Regulačné T bunky uvoľňujú bioaktívne zlúčeniny (signálne molekuly) - TGF-beta a IL-10
 4. Dochádza k aktivácii celého procesu syntézy

Klinické štúdie UC-II® – Randomizované, dvojito zaslepené, placebom kontrolované klinické štúdie preukazujú prínosy nedenaturovaného kolagénu typu II UC-II®

 1. A well-controlled štúdie v zdravej subjects shows daily supplementation s 40 mg UC-II® ingredient led to improved knee joint extension, ktory may help s basic movement such as jumping, walking a lifting. Lugo, et al. JISSN. 2013
 2. A well-controlled štúdie v ľuďoch s osteoarthritis ukazuje daný doplnok s 40 mg UC-II® zložiek improved joint function, mobility a flexibility, ktoré zodpovedajú placebo a 2,700 mg glucosamine + chondroitín. Lugo, et al. Nutr J. 2016.

Xantóny Mangoselect® pre úľavu

Mangoselect® je kombináciou 2 typov xantónov - alfa a gama mangostínu pochádzajúcich z extraktu z mangostanu, tropického ovocia používaného po stáročia v tradičných Ázijských medicínach. Vlastnosti týchto účinných látok súvisia so silným antioxidačným účinkom a znížením nežiaducich faktorov ako je TNF-alfa, interleukín 1-beta a interleukín 6.

Klinické štúdie

 1. Mangosteen extract for short-term pain management - Predclinical approach and pilot klinických investícií na volunteers so soft tissue pain. Mangoselect® má demonštrovaný účinok v signifikantnom znížení spoločného pokoja s 5 dňami Romain C. & Cases J.; 2015; Agro Food Industry Hi Tech; 26(3):8-13

Pozn: Mangoselect® (Fytexia) je vlastným produktom spol. ABF Ingredients, ktorá je majiteľom značky Reflex Nutrition (AB Foods)

Meď a Vitamín C - meď je minerál nevyhnutný na formovanie novej kĺbovej chrupavky, rovnako tak Vitamín C, ktorý zároveň podporuje lepšiu vstrebateľnosť ostatných obsiahnutých látok.

Značka Reflex Nutrition

Profesionálna športová výživa

Značka Reflex patrí v oblasti športovej výživy medzi svetových lídrov. Vďaka inováciám ako je natívna technológia spracovania proteínu, chelátovo viazané minerály a ďalšie, špičkovým formulám, používanie výhradne prémiových surovín a vďaka trvalej garancii kvality u všetkých produktov. Doplnky stravy značky Reflex sa neopierajú o marketingové tvrdenia, ale o bezkonkurenčné zloženie preverené profesionálnymi športovcami aj širokou fitness komunitou.

Vyrobené v Spojenom kráľovstve

Všetky doplnky značky Reflex Nutrition sú vyrábané na vlastných linkách Reflexu v Brightone v Spojenom kráľovstve. Výrobné zariadenie Reflex Nutrition v Brightone predstavuje špičku vo svojom obore a zároveň dáva Reflexu plnú kontrolu nad procesom výroby a nad udržaním maximálneho štandardu.

Vysoko kvalitné minerály

Minerály obsiahnuté v doplnkoch sú v organických prírodných formách, konkrétne s chelátovými väzbami. Na rozdiel od lacných anorganických foriem sú prirodzené pre telo a preto lepšie vstrebateľné. Množstvo minerálu absorbovaného do tela a následná bioaktivita je u organických foriem minerálov výraznejšie ako u anorganických foriem.

Prémiové suroviny

Značka Reflex Nutrition nepoužíva sójový proteín alebo iné lacné suroviny. Všetky použité zložky, proteíny, minerály, vitamíny, enzýmy, probiotiká a rastlinné extrakty majú najvyšší možný rating.

Zelená energia

Reflex pri výrobe používa energiu zo solárnych panelov. Pokiaľ nedostačuje, vypomáha spoločnosť Ecotricity vyrábajúca pomocou veterných a slnečných elektrární najčistejšiu elektrinu vo Veľkej Británii. V budovách Reflex sa nepoužíva žiadny plyn, naopak je široko využité slnečné svetlo, žiarovky majú časovače a sú nastavené na úpornú prevádzku. Reflex sa tiež snaží šetriť papierom a papierovým materiálom - použité kartóny sú na vlastnej drvičke spracované na výplň do zásielok. Na svet tiež prišiel prvý doplnok Reflex s kompostovateľným obalom – Plant Based Protein. Všetky plastové obaly doplnkov Reflex sú plne recyklovateľné.

Odporúčané dávkovanie

 • 1 kapsula denne s jedlom.
 • Balenie obsahuje 30 dávok.

Aktívne zložky


v 1 kapsule (% RHP*)
Vitamín C 12 mg (15 %*)
Meď 150μg (15 %*)
UC-II Collagen® 40 mg
MangoSelect® 600 mg

*% RHP - referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálov

Zloženie:

MangoSelect®, tvrdá kapsula (hovädzia želatína), UC-II Collagen®, Vitamín C (kyselina L-askorbová), bisglycinát mednatý, protispekavé látky (stearan horečnatý, oxid kremičitý).

Oznámenie

 • Doplnok stravy.
 • Používajte spolu s jedlom ako súčasť zdravej a rozmanitej stravy, nie ako náhradu tejto stravy.
 • Prípravok môže obsahovať v stopovom množstve ryby, kôrovce a/alebo mlieko.
 • Tento výrobok nie je určený na liečbu akéhokoľvek vám známeho ochorenia alebo podozrenia naň.
 • Pred použitím tohto výrobku sa poraďte so svojím lekárom, ak užívate akékoľvek lieky alebo trpíte akýmkoľvek ochorením.
 • Liek nesmú užívať tehotné alebo dojčiace ženy.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.

Parametre

Forma kapsule
Príchuť bez príchuti
Veľkosť balenia (kapsule) 30 kapsúl
Dávok v balení 30 dávek

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Reflex Nutrition Jointcare PRO 30 kapslí0 % 100 %