scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

VemoHerb Tribulus Terrestris MAXX 60 kapsúl

Originálny bulharský Tribulus Terrestris v najsilnejšej dostupnej verzii!
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
38.00 €
-30% -11.23 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 26.77 €

Značka: VemoHerb Objednávacie číslo: FVEM016

VemoHerb Tribulus Terrestris MAXX 60 kapsúl

VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx = originálny bulharský Tribulus Terrestris v najsilnejšej dostupnej verzii!

Za vývojom tohto jedinečného produktu stojí viac ako dvadsať rokov skúseností, vychádzajúcich nielen z najnovších dostupných vedeckých štúdií, ale aj z priamej praxe a dlhoročného využitia vo vrcholovom športe a farmácii. V prípade, že nakupujete produkty VemoHerb, máte 100% istotu originality a funkčnosti. Jednotlivé extrakčné zložky sa pravidelne testujú na obsah bioaktívnych zložiek, a to v tých najuznávanejších nezávislých laboratóriách v rámci EÚ. Produkt sa tiež pravidelne testuje na neprítomnosť hormónov a prohormónov v akreditovanom laboratóriu.

VemoHerb Bulgarian Tribulus = všetko pod jednou strechou = od rastlinky zozbieranej v správnu vegetačnú dobu, cez šetrnú extrakciu až po finálny produkt s vyváženým synergickým pomerom furostanolových saponínov.

Základ tvorí synergická trojcestná zmes štandardizovaných extraktov:

 • ZLOŽKA č. 1: 200 mg = Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu (furostanolový saponín) a s vyváženým prirodzeným obsahom prototribestínu, tribestínu a dioscínu (synergické furostanolové saponíny).
 • ZLOŽKA č. 2: 200 mg = Originálny bulharský Fenugreek s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu (furostanolový saponín) a s vyváženým prirodzeným obsahom synergických furostanolových saponínov.
 • ZLOŽKA č. 3: 225 mg = Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 90 % furostanolových a spirostanolových saponínov (synergické saponíny).

Jedna kapsula obsahuje: 625 mg štandardizovaných extraktov s obsahom stoviek bioaktívnych zložiek / 440 mg bioaktívnych zložiek s garantovaným percentuálnym obsahom = 240 mg protodioscínu (furostanolový saponín) + 200 mg synergických furostanolových a spirostanolových saponínov (prototribestín, tribestín, dioscín, diosgenín a ďalšie..).

ZLOŽKA č. 1: Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu (furostanolový saponín) a s vyváženým prirodzeným obsahom prototribestínu, tribestínu a dioscínu (synergické furostanolové saponíny).

Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah furostanolových saponínov. Obsah protodioscínu je štandardizovaný metódou špeciálnej a šetrnej extrakcie na 60 % celkového obsahu (POZOR - nezamieňať s celkovými saponínmi!). Uvedený pomer extrakcie je úplne ideálny a garantuje maximálnu účinnosť. Nejde teda len o samotný protodioscín a jeho obsah, ale o celkovú a perfektne vyváženú kompozíciu produktu, kedy dochádza k zosilneniu účinku protodioscínu pomocou ďalších synergických zložiek (prototribestín, tribestín, dioscín a ďalšie..). Ďalej je optimalizovaný obsah flavonoidov (vždy pod 10 %) a tanínov (vždy pod 10 %).

Originálny bulharský Tribulus, skutočná garancia účinku

Nie každý vie, že Tribulus Terrestris je rastlina, ktorú môžeme nájsť v niekoľkých častiach sveta, ako sú USA, južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Ešte menej je verejnosti známe, že bulharský Tribulus má úplne iné vlastnosti, ako Tribulus z ostatných častí sveta. Originálny bulharský Tribulus obsahuje 40 - 60x vyššie množstvo protodioscínu v sušine oproti Tribulusu z ostatných častí sveta. Z tohto dôvodu je tiež bulharský Tribulus ako surovina niekoľkonásobne drahšia. Pre bulharský Tribulus je tiež charakteristický obsah ďalších furostanolových saponínov, ktoré rastliny z iných častí sveta neobsahujú. Týmito saponínmi sú najmä prototribestín, tribestín a dioscín.

Uvedený rozdiel v zložení je daný odlišným genotypom rastliny, charakteristickým podnebím, skladbou pôdy a tiež obdobím zberu, ktorý prebieha v presne stanovenom vegetačnom období rastliny, kedy je obsah bioaktívnych zložiek najvyšší. Preto sa tiež napr. čínsky alebo indický tribulus využíva na odlišné účely, napr. na diuretické pôsobenie atď. V týchto produktoch nie je prirodzený vysoký obsah protodioscínu, prototribestínu, tribestínu a dioscínu, ale  zvyčajne sa uvádzajú iba celkové saponíny, pretože obsah týchto špecifických zložiek je veľmi nízky, alebo dokonca nulový.

Ako spoznáte originálny bulharský Tribulus?

V súčasnosti existujú v Bulharsku iba dvaja hlavní producenti, ponúkajúci extrakty s vysokým obsahom protodioscínu: VemoHerb Tribulus (60 % protodioscínu) a Sopharma Tribestan (priemer 54 - 55 % protodioscínu / protogracilínu). Spoločnosť Vemo99 Ltd. (1996) je držiteľom špeciálnej technológie na extrakciu Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % čistého protodioscínu.

ZLOŽKA č. 2: Originálny bulharský Fenugreek s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu (furostanolový saponín) a s vyváženým prirodzeným obsahom synergických furostanolových saponínov.

Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Fenugreek extraktu je vysoký obsah furostanolových saponínov. Obsah protodioscínu je štandardizovaný metódou špeciálnej a šetrnej extrakcie na 60 % celkového obsahu.

Uvedený pomer extrakcie je opäť úplne ideálny a garantuje maximálnu účinnosť. Nejde teda len o samotný protodioscín a jeho obsah, ale o celkovú a perfektne vyváženú kompozíciu produktu, kedy dochádza k zosilneniu účinku protodioscínu pomocou ďalších synergických zložiek (diosgenín a ďalšie furostanolové saponíny).

ZLOŽKA č. 3: Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 90 % furostanolových a spirostanolových saponínov (synergické saponíny).

Štandardizovaný extrakt z bulharského Tribula s 90 % obsahom tzv. synergických furostanolových a spirostanolových saponínov. Medzi tie najznámejšie, charakteristické pre bulharský genotyp Tribula, patria: prototribestín, tribestín, dioscín, diosgenín. Medzi ďalšie saponíny patrí protogracilín, yamogenín a ďalšie. Táto extrakčná zmes teda obsahuje jednotlivé saponíny v prirodzenom pomere, bez navyšovania obsahu protodioscínu. Hlavným účelom je výrazne umocniť účinok vyššie uvedených dvoch zložiek (synergické pôsobenie). Jedná sa o veľmi sofistikovanú zmes.

Produkt je vhodný pre všetkých jedincov zameraných na:

 • maximálne možnú podporu tvorby testosterónu
 • sexuálne libido
 • maximálne posilnenie vitality
 • maximálne posilnenie tréningových výsledkov

Hlavné benefity produktu

 • Kupujete 100% originál.
 • Synergické umocnenie účinku protodioscínu.
 • Doplnený o extrakt s celkovým obsahom furostanolových saponínov.
 • Pravý bulharský Tribulus a pravý bulharský Fenugreek.
 • Garancia kvality, čistoty a účinku.

Odporúčané dávkovanie

 • Berte 1 kapsulu 2 - 3× denne.
 • Synergická kombinácia s produktom Cordyceps: kvôli superúčinnému efektu je možné tento produkt kombinovať s extraktom Cordyceps CS-4 (VemoHerb). Extrakty z týchto dvoch látok majú synergické vlastnosti.

Nutričné informácie

Účinné látky 1 kapsula 3 kapsuly (1 dávka)
Suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (nadzemná časť) s obsahom 90 % celkových saponínov 225 mg 675 mg
Suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (nadzemná časť) s obsahom 60 % saponínu determinovaného ako protodioscín 200 mg 600 mg
Suchý štandardizovaný extrakt zo semien Trigonella foenum-graecum (Fenugreek) s obsahom 60 % furostanolových saponínov determinovaných ako protodioscín 200 mg 600 mg

Zloženie

 • 1 kapsula obsahuje: 225 mg suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (nadzemná časť) s obsahom 90 % celkových saponínov, 200 mg suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (nadzemná časť) s obsahom 60 % saponínu determinovaného ako protodioscín, 200 mg suchý štandardizovaný extrakt zo semien Trigonella foenum-graecum (Fenugreek) s obsahom 60 % furostanolových saponínov determinovaných ako protodioscín, vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo oxid titaničitý), plnidlo maltodextrín, protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý).

Doplňujúce informácie

 • Doplnok stravy.
 • Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nenahrádza pestrú stravu.
 • Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí a priameho slnka.

Výrobca: VEMO 99 Ltd, Shumen No 13,1309 Sofia, Bulgaria

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 60 kapsúl
Dávok v balení 60 dávek
Špeciálne požiadavky vegan, vegetarián, bez laktózy, bez lepku, bez umelých sladidiel

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu VemoHerb Tribulus Terrestris MAXX 60 kapsúl0 % 100 %