scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Adventure Menu

Značka Adventure Menu vznikla v roku 2011 v Českej republike. Jedlo Adventure Menu je plnohodnotným ručne vareným jedlom, ktoré teraz môžete konzumovať prakticky kdekoľvek a kedykoľvek. Ponuka jedál Adventure Menu je široká a vyberie si doslova každý. Medzi hotovými jedlami, nájdete bezlepkové jedlo a na svoje si prídu i vegetariáni a vegáni.

Čím je jedlo od Adventure Menu tak výnimočné? Jedlo i sterilizované si uchováva prirodzenú vôňu, chuť, vzhľad a nutričné hodnoty. Vďaka unikátnej technológii sterilizácie je pripravené celkom bez konzervantov, „éčiek“ a iných chemických prísad. Napriek tomu, že je 100% prírodné, zabezpečuje až trojročnú trvanlivosť. Jedlo je v tzv. tekutom stave, nie je dehydrované, nie je instantné, je pripravené k okamžitej konzumácii. Stačí ho zohriať.

Príprava jedla Adventure Menu je možná mnohými spôsobmi: v mikrovlnnej rúre, v kotlíku alebo v horúcej vode. Ale k týmto prostriedkom sa nemusíte vždy dostať. Adventure Menu je strava predovšetkým pre outdoor a práve pre stravovanie vonku je na mieru šitá unikátna možnosť tzv. samoohrev.

Vrecko s jedlom vložíte do špeciálneho vaku, tzv. Zipper-bagu, ktorý je súčasťou balíčka ALLinONE, pridáte samoohrevnú kapsulu a trochu vody. Samoohrevná kapsula je jednorazová, vytvorí teplotu až 100°C a takto horúca para zohreje jedlo i v extrémnych podmienkach za 12 minút. Zipper-bag môžete používať znovu a znovu. Kapsula je navyše rozložiteľná, možno ju teda zakopať kdekoľvek v prírode.

produkty nájdené