scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Czech Virus Pure Elite CFM 2250 g

zákazníci hodnotia tento produkt na 75%
Pure Elite CFM je vysoko kvalitný 100% srvátkový proteín zložený z CFM koncentrátu a CFM izolátu.
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
78.00 €
-10% -7.70 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 70.30 €
Vybrať variantu image/svg+xmluniE602
Značka: Czech Virus Objednávacie číslo: FCZV004

VYBERTE SI {{ prop.name }} a

Dostupnosť
Cena celkom
{{ prop.item.value }}

{{ v.firstAvailability.stockStatusText }} {{ v.firstAvailability.text }}

-{{ v.price.discount.percent }}%
{{ v.price.recommended.value }} {{ v.price.recommended.currency }}
{{ v.price.price.value }} {{ v.price.price.currency }}
Ďalšie varianty tohto produktu
{{ prop.item.value }}

{{ v.firstAvailability.stockStatusText }}

-{{ v.price.discount.percent }}%
{{ v.price.recommended.value }} {{ v.price.recommended.currency }}
{{ v.price.price.value }} {{ v.price.price.currency }}

Czech Virus Pure Elite CFM 2250 g

Pure Elite CFM je vysoko kvalitný 100% srvátkový proteín zložený z CFM koncentrátu a CFM izolátu. CFM technológia spracovania srvátky zaisťuje najvyššiu kvalitu spracovania bez chémie pri zachovaní maximálneho množstva bioaktívnych frakcií suroviny. 77% obsah bielkovín, vysoký obsah L-glutamínu a BCAA v dávke je zárukou ideálnej výživy pre namáhané svalstvo. Obohatené o tráviace enzýmy a probiotiká s použitím iba prírodných aróm.

 • Spracovanie srvátky CFM: Metóda Cross Flow Microfiltration je mikrofiltrácia so skríženým tokom, ktorá prebieha cez špeciálne keramické filtre, ktoré prepúšťajú len srvátkový proteín bez ďalších nežiadúcich zložiek. Šetrne oddeľuje bielkoviny zo srvátky od denaturovaných bielkovín, mliečneho tuku a laktózy. Týmto spôsobom si zachováva proteín maximum bioaktívnych frakcií a má vysokú biologickú účinnosť. Proces je úplne bez chémie!
 • Koncentrát + Izolát: Každý druh ponúka určité výhody, ktoré sme sa rozhodli skombinovať.
  • CFM srvátkový koncentrát (90 % bielkovín produktu) je najaktívnejšia forma srvátkového proteínu. Vysoká biologická hodnota a rýchla vstrebateľnosť.
  • CFM srvátkový izolát (10 % bielkovín produktu) je najkoncentrovanejšia a najčistejšia forma srvátkovej bielkoviny na trhu. Vysoký obsah bielkovín, minimum tuku a laktózy.
 • Prírodné príchute: Už od začiatku, kedy sme Pure Elite CFM uviedli na trh, používame iba prírodné arómy. Myslíme si, že k najšetrnejšie spracovanej srvátke bez chémie sa nehodí použitie syntetických farbív. V septembri 2018 sme našim príchutiam naviac dodali jedinečnú delikátnu krémovú chuť. Nebudete chcieť uveriť, že nepijete ochutené mlieko plné cukrov a tukov. Tak dobré sú naše nové príchute, na ktoré sme náležite hrdí a veríme, že budete v tomto smere maximálne spokojní.
 • Žiadne zbytočnosti: Pri tvorbe nášho produktu pár rokov späť bolo na trhu úplne bežné, že väčšina produktov obsahovala z nášho pohľadu úplné zbytočnosti - plnidlá, syntetické farbivá, kontroverzné sladidlá... Kvôli hutnejšej textúre sa bežne pridávali gumy a zahusťovadlá. Podľa našej filozofie tieto veci do čistého proteínu jednoducho nepatria, preto v Pure Elite CFM nenájdete žiadne plnidlá, zahusťovadlá, farbivá alebo kontroverzné sladidlá.
 • Enzýmy DigeZyme® sú unikátnym mixom piatich špecifických enzýmov. Tento komplex sa skladá zo široko pôsobiacich enzýmov, a to alfa-amylázy (štiepi škroby), proteázy (štiepi bielkoviny), lipázy (štiepi tuky), celulázy (štiepi celulózu) a laktázy (štiepi laktózu). Neobsahuje lepok a GMO. Tieto enzýmy sú navyše odolné voči pôsobeniu žalúdočných štiav, čím si zachovávajú tráviacu aktivitu.
 • Probiotiká LifeinU™: Lactobacillus rhamnosus GG je jednou z najviac študovaných probiotických baktérií a prejavuje priaznivé účinky na tráviace a imunitné zdravie. Viac informácií nájdete na stránke nižšie. LifeinU™ L. rhamnosus GG sa vyrába v špecializovanom zariadení s extrémne vysokými štandardmi kvality, ktoré spĺňajú nariadenie aj pre detskú výživu, samozrejme v súlade s európskymi predpismi.

Benefity nielen pre svaly, ale aj pre zdravie

Proteínové prípravky slúžia štandardne na doplnenie chýbajúcich bielkovín z jedálnička a ako pomoc na stavbu nových svalových prírastkov. Keď sme Pure Elite CFM uvádzali na trh, boli sme prvá česká značka, ktorá do proteínu pridávala probiotiká (predtým LactoWise®, teraz LifeinU™). Tento prídavok zaznamenal obrovskú popularitu a plno značiek nás v tomto už nasledovalo a probiotiká teraz do proteínov pridávajú. My sme radi, že sme mohli české značky naučiť používať zdraviu prospešné látky, ktoré sú síce drahšie, ale užívateľ z nich má veľké množstvo benefitov. Prídavok tráviacich enzýmov navyše je dnes, dá sa povedať, snáď už štandardom a má v proteíne svoj význam.

Tráviace enzýmy a probiotiká

 • DigeZyme® je unikátny mix piatich špecifických enzýmov. Tento komplex sa skladá z široko pôsobiacich enzýmov, a to alfa-amylázy (štiepi škroby), proteázy (štiepi bielkoviny), lipázy (štiepi tuky), celulázy (štiepi celulózu) a laktázy (štiepi laktózu). Neobsahuje lepok a GMO. Tieto enzýmy sú navyše odolné voči pôsobeniu žalúdočných štiav, čím si zachovávajú tráviacu aktivitu. Túto zmes enzýmov používame už roky s výbornými referenciami od Vás, našich zákazníkov.
 • LifeinU™ Lactobacillus rhamnosus GG je najviac sledovanou probiotickou baktériou na svete s viac ako 800 vedeckými štúdiami a prejavuje priaznivé účinky na tráviace a imunitné zdravie. Lactobacillus rhamnosus napomáha chudnutiu a udržiavaniu hmotnosti u žien. Používa sa na prevenciu a liečbu gastrointestinálnych infekcií a je teda prospešný pre tráviace ústrojenstvo.

Použité látky

 • CFM srvátkový koncentrát (90 % bielkovín produktu): Najaktívnejšia forma srvátkového proteínu. Vysoká biologická hodnota a rýchla vstrebateľnosť.
 • CFM srvátkový izolát (10 % bielkovín produktu): Najkoncentrovanejšia a najčistejšia forma srvátkovej bielkoviny na trhu. Vysoký obsah bielkovín, minimum tuku a laktózy.
 • LifeinU™: Probiotiká obsahujúce Lactobacillus rhamnosus GG. Probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré sa v primeranom množstve konzumujú a priaznivo ovplyvňujú zdravotný stav užívateľa. Tieto mikroorganizmy sa vďaka tejto forme môžu usadiť v našom tráviacom trakte.
 • DigeZyme®: Komplex enzýmov (Amyláza, Proteáza, Laktáza, Lipáza, Celuláza), ktoré pomáhajú s trávením. Laktáza pomáha ľuďom s intoleranciou laktózy jej rozložením na jednoduché cukry. Proteáza pomáha s trávením bielkovín, čo ocenia hlavne ľudia s vyšším príjmom bielkoviny.
 • Arómy: Použili sme iba prírodné arómy, do čokolády sme pridali kakao a do ostatných príchutí tvarohový prášok, preto ponúkajú všetky príchute rovnaký obsah bielkovín! Vanilka - prírodná vanilková aróma, čokoláda - prírodná čokoládová aróma, kokos - prírodná kokosová aróma.
 • Steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny Stévia - prírodného pôvodu): Úplne bezpečné sladidlo vhodné aj pre diabetikov. Steviol-glykozidy sú 300x sladšie ako cukor.
 • Sukralóza: Náhradné sladidlo 600x sladšie ako cukor, nízkoenergetické s veľmi nízkym glykemickým indexom. Vysoko stabilné voči teplotám a nízkemu pH v kyslých potravinách. Hoci sa vyrába synteticky, považuje sa za najbezpečnejšie umelé sladidlo (žiadne kontroverzné diskusie o rakovine ako pri aspartáme, cyklamáte sodnom, acesulfáme draselnom atď.).

Odporúčané dávkovanie

 • Rozmiešajte 1 dávku (30 gramov) v 250 ml vody alebo nízkotučného mlieka.
 • Použite mixér alebo šejker. V závislosti na dennej potrebe bielkovín užívajte 2-3 dávky denne.

Nutričné informácie

Príchuť čokoláda v 100 g
Energetická hodnota 385 kcal / 1 617 kJ
Tuky 6,00 g
- z toho nasýtené 2,70 g
Sacharidy 5,70 g
- z toho cukry 4,30 g
Bielkoviny 77,00 g
Soľ 0,87 g
Príchuť kokos v 100 g
Energetická hodnota 387 kcal / 1 625 kJ
Tuky 6,00 g
- z toho nasýtené 2,70 g
Sacharidy 6,30 g
- z toho cukry 5,00 g
Bielkoviny

77,00 g

Soľ 0,87 g
Príchuť vanilka v 100 g
Energetická hodnota 386 kcal / 1 621 kJ
Tuky 6,00 g
- z toho nasýtené 2,70 g
Sacharidy 6,00 g
- z toho cukry 5,00 g
Bielkoviny 77,00 g
Soľ 0,87 g

Profil aminokyselín

Aminokyselina Obsah v %
Alanín 4,81
Arginín 2,02
Kyselina asparágová 10,58
Cystín 2,12
Kyselina glutámová 17,40
Glycín 1,35
Histidín 1,63
Izoleucín * 6,15
Leucín * 10,19
Lyzín 9,23
Metionín 2,12
Fenylalanín 2,88
Prolín 5,29
Serín 4,42
Treonín 6,44
Tryptofán 1,35
Tyrozín 2,50
Valín * 5,67


* BCAA - Obsah celkom 22,02 %

Zloženie

 • Čokoláda: CFM srvátkový koncentrát (z mlieka, 90 % bielkovín produktu), CFM srvátkový izolát (z mlieka, 10 % bielkovín produktu), Prírodná aróma, Odtučnené kakao, LifeinU™ (Lactobacillus rhamnosus GG 100 strain, 100x109 CFU / g), Soľ, Sladidlá: (Sukralóza, Steviol-glykozidy), DigeZyme® (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), Sójový lecitín (emulgátor).
 • Kokos: CFM srvátkový koncentrát (z mlieka, 90 % bielkovín produktu), CFM srvátkový izolát (z mlieka, 10 % bielkovín produktu), Tvarohový prášok, Prírodná aróma, LifeinU™ (Lactobacillus rhamnosus GG 100 strain, 100x109 CFU / g), Soľ, Sladidlá: (Sukralóza, Steviol-glykozidy), DigeZyme® (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), Sójový lecitín (emulgátor).
 • Vanilka: CFM srvátkový koncentrát (z mlieka, 90 % bielkovín produktu), CFM srvátkový izolát (z mlieka, 10 % bielkovín produktu), Prírodná aróma, Tvarohový prášok, LifeinU™ (Lactobacillus rhamnosus GG 100 strain, 100x109 CFU / g), Soľ, Sladidlá: (Sukralóza, Steviol-glykozidy), DigeZyme® (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), Sójový lecitín (emulgátor).

Doplňujúce informácie

 • Doplnok stravy.
 • Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
 • Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C.
 • Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.
 • Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 • Vyrobené v zariadení spracúvajúcom mlieko, sóju, vajcia, kôrovce, orechy, arašidy, lepok a výrobky z nich.

Výrobca: Czech Nutrition, s. r. o., Spodní 673/8, 625 00 Brno, Česká republika

Parametre

Forma sypké
Hmotnosť 2250 g

Najlepšie hodnotené

zákazníci hodnotia tento produkt na 75%

(Hodnotilo 7 užívateľov)

5 100%

KVALITNÍ PROTEIN, SKVĚLÁ, LÁHODNÁ CHUŤ KOKOSU, VÝBORNÁ ROZPUSTNOST. VE SROVNÁNÍ S KONKURENČNÍMI ZNAČKAMI JASNĚ VEDE. DÁVÁM PLNÝ POČET BODŮ.

5 100%

rozmíchává se dobře, příjemná chuť (hlavně vanilka), a kvalitní značka CV

4 80%

super chuť, skvělá rozpustnost a kvalita na vyšší úrovni opravdu luxusní protein od Czech Virus

4 80%

Chutnal mi kokos... vanilka a čokoláda už moc ne. Ovšem protein hodnotím pozitivně, nejde jen o chuť.

4 80%

Chutný protein s dobrou rozpustností.

2 40%

chuť trochu umělá

2 40%

stravitelnost a chuť hrozná

Napíš svoje hodnotenie produktu Czech Virus Pure Elite CFM 2250 g0 % 100 %

Články

[VIDEO] RECEPT: BOUNTY GULIČKY

22. 9. 2020

Keď vás bude naháňať chuť na sladké, bounty ju zaženie bohatou chuťou pravej čokolády a kokosu. Máme pre vás super jednoduchý recept z nízkokalorických ingrediencií, ktorý nezničí vašu snahu o udržanie línie.