PILOXING - ZÁBAVNÁ CESTA KU ŠTÍHLÉ A PEVNÉ POSTAVE

PILOXING-CVICENI
Hľadáte zábavné cvičenie, ktoré by účinne precvičilo celé vaše telo a prospelo vašej fyzickej a psychickej pohode? Vyskúšajte Piloxing - dokonale prepojený trojuholník pilates, boxu a tanca!
 

 

Tajná zbraň hollywoodskych hviezd

Zakladateľkou tejto cvičebnej metódy je švédska fitness trénerka Viveca Jensen. Zužitkovala svoje dlhoročné skúsenosti a poskladala dohromady vysoko účinný komplexný tréning, prepojujúci to najlepšie z boxu, pilates, či baletu. Kontrolované pohyby z pilates sa tu striedajú s energickými boxérskymi výpadmi. Efekt cvičenia zvyšujú 0,5 kg záťaže na zápästí. Viveca sa veľmi dobre pozná s množstvom hollywoodskych hviezd, z ktorých niektorým robila osobnú trénerku. Nie je sa teda čomu diviť, že piloxingu prepadli celebrity ako sú herečky Vanessa Hudgens a Kirsten Dunst, či speváčka Hilary Duff.

Cvičenie, za ktoré vám vaše telo poďakuje

Piloxingom precvičíte celé telo. Zvýšite svoju vytrvalosť, spevníte stred tela a zlepšíte svoj krvný obeh. Ide o aeróbny a silový tréning v jednom, ktorý vám pri poctivom cvičení zaručí ploché a pevné bruško, zmenšenie objemu stehien, lepšie držanie tela a väčšiu silu. Budete sa cítiť zdravšie a viac sexy a zaručene vám stúpne sebavedomie. Pretiahnite svoje telo a spáľte tuky. Piloxing sa dá cvičiť v každom veku a nehrozia pri ňom žiadne nežiadúce účinky. Vzhľadom k veľkému výdaju energie pri tréningu je žiadúce doplnenie energie pomocou iónových nápojov.

Vyskúšajte lekcie Piloxingu vo svojom okolí. Cvičiteľky nájdete hneď v niekoľkých mestách v ČR a SR. Prísť na chuť tomuto komplexnému cvičeniu môžete i z pohodlia domova, či už pri videách zakladateľky Vivecy Jensen, alebo niektorej z jej pokračovateliek. Cvičeniu zdar!

Akcie a zľavy na e-mail

Už ti neutečie žiadna akciová ponuka na produkty, ktoré ťa posunú bližšie k cieľu!

Denne predáme2 000+ suplementov
Týždenne pribalíme1 500+ vzoriek zadarmo
Mesačne poradíme5 000+ zákazníkom
Ročne nás navštívi1 500 000+ zákazníkov
MOŽNOSTI PLATBY:
DOPRAVA ZADARMO
Objednaj nad 60 € a za dopravu neplatíš
VERNOSTNÉ ZĽAVY
Prihlás sa a získaš VIP ceny.
EXPEDÍCIA DO 24 HODÍN
Objednaj do 13:00, balíček odošleme ešte dnes.
MÁME TOHO VEĽA
Vyberaj z tisícov produktov na sklade.
Potrebuješ poradiť?
info@fitness4u.sk
0951 148 801