scroll_to_content

PILOXING - ZÁBAVNÁ CESTA KU ŠTÍHLÉ A PEVNÉ POSTAVE

Tajná zbraň hollywoodskych hviezd

Zakladateľkou tejto cvičebnej metódy je švédska fitness trénerka Viveca Jensen. Zužitkovala svoje dlhoročné skúsenosti a poskladala dohromady vysoko účinný komplexný tréning, prepojujúci to najlepšie z boxu, pilates, či baletu. Kontrolované pohyby z pilates sa tu striedajú s energickými boxérskymi výpadmi. Efekt cvičenia zvyšujú 0,5 kg záťaže na zápästí. Viveca sa veľmi dobre pozná s množstvom hollywoodskych hviezd, z ktorých niektorým robila osobnú trénerku. Nie je sa teda čomu diviť, že piloxingu prepadli celebrity ako sú herečky Vanessa Hudgens a Kirsten Dunst, či speváčka Hilary Duff.

Cvičenie, za ktoré vám vaše telo poďakuje

Piloxingom precvičíte celé telo. Zvýšite svoju vytrvalosť, spevníte stred tela a zlepšíte svoj krvný obeh. Ide o aeróbny a silový tréning v jednom, ktorý vám pri poctivom cvičení zaručí ploché a pevné bruško, zmenšenie objemu stehien, lepšie držanie tela a väčšiu silu. Budete sa cítiť zdravšie a viac sexy a zaručene vám stúpne sebavedomie. Pretiahnite svoje telo a spáľte tuky. Piloxing sa dá cvičiť v každom veku a nehrozia pri ňom žiadne nežiadúce účinky. Vzhľadom k veľkému výdaju energie pri tréningu je žiadúce doplnenie energie pomocou iónových nápojov.

Vyskúšajte lekcie Piloxingu vo svojom okolí. Cvičiteľky nájdete hneď v niekoľkých mestách v ČR a SR. Prísť na chuť tomuto komplexnému cvičeniu môžete i z pohodlia domova, či už pri videách zakladateľky Vivecy Jensen, alebo niektorej z jej pokračovateliek. Cvičeniu zdar!

 

Odporúčané produkty